top of page

PREMIERA CEDE 2022 CBCT Eco-X z adwance AI technology HDXWill na targach w Łodzi stoisko C2.41

Zaktualizowano: 21 wrz 2022
Zapraszamy Państwa na CEDE. Na naszym stoisku C.41 będziemy prezentować PREMIERĘ CEDE 2022 CBCT Eco-x firmy HDX Will.


Eco-X (ecox) to niewielkich rozmiarów CBCT z wielkimi możliwościami które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Po bardzo dobrych recenzjach wystawionych przez specjalistów w zakresie radiologii stomatologicznej podczas Warsaw Denatl Medica Show 2022 z przyjemnością będziemy go prezentować podczas nadchodzących targów CEDE 2022 w dniach 22-24 września w Łodzi.
Co wyróżnia CBCT Eco-X (ecox) HDX Will na tle konkurencji.


  • Małe gabaryty urządzenia. Zmieści się praktycznie wszędzie.

  • Podstawa nośna umożliwia swobodne ustawienie aparatu bez konieczności kotwienia aparatu do ścian i podłogi.

  • Eco-X (ecox) to CBCT 4 w 1. Oprócz projekccji CBCT do dyspozycji mamy jeszcze badania cefalomtryczne, pantomograficzne oraz dedykowane porgramy do skanowania wyciskó i modeli.

  • Najwyższej jakości badania CBCT z FOV 16x9 i technologią MAR która przy wykoszytsaniu sztucznej inteligencji minimalizuje artefakty z metalu.

  • Elastyczne pole FOV CBCT. Eco-X (ecox) jako jedyny na rynku ma elastyczne pole FOV. Korzystając z wykonanego wcześniej zdjęcia pantomograficznego lub symulacji pantomogramu użytkownik ma możliwość zaznaczenia obszaru od 3x3 cm do maksymalnego FOV 16x9. W praktyce mamy do dyspozycji przejście o 1 cm z równoczesnym powiększania w FOV zarówno w poziomie jak i pionie w obrębie kwadratu i prostokąta.

  • Doskonałej jakości badania pantomograficzne z elastycznym wyborem z 31 warstw w zaznaczonym przez użytkownika obszarze badania.

  • Dodatkowe programy pantomograficzne takie jak stawy skroniowo-żuchwowe oraz badania skrzydłowo-zgryzowe.

  • Dzięki AEC udało się obniżyć dawki promieniowania dla pacjentów dużo poniżej wartości oferowanych przez konkurencyjne rozwiązania zarówno przy badaniach CBCT 3D jak również 2D.

  • Zintegrowane fuknkcje skanowania wycisków i modeli z otwartym STL z pewnością przypadną do gustu lekarzom ortodontom i implantologom jako wygodna forma archiwizowania modeli oraz planowani implantacji.


OPROGRAMOWANIE


Wraz z urządzeniem klienci otrzymuję funkcjonalne opragramowanie do zarządzania kartoteką pacjentów oraz przeglądania i oceny badań.


WillMaster - moduł do zarządzania kartoteką pacjentów oraz badaniami 2D z dowolnych źródeł

Will3D - moduł do oceny i analizy badań CBCT 3D

WillCeph - oprogramowanie wykorzystujące sztuczną inteligencję do automatycznych analiz cefalometrycznych oraz prowadzenia dokumentacji ortodontycznej w tym również zdjęciowej.


Ondemond3D


Jako jedyna firm na rynku proponujemy pełną wersję Ondemant3D w cenie. Prawdopodobnie jest to najlepsze oprogramowanie na rynku do oceny i nalizy badań 3D CBCT. Moduły do planowania implantologicznego, sklejania 2 FOV czy też moduł orto daje niezliczoną ilość możliwości otwierają szeroko drzwi na możliwości diagnostyczne CBCT Eco-X (ecox).32 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page