top of page

Monitor medyczny - zobacz test tsunami


Czy istnieje monitor medyczny z DICOM, który można oblać dużą ilością wody? Zobacz test tsunami Eonis 22'' WP(link do filmu poniżej) - monitora przeglądowego, który Barco stworzył z myślą o stomatologach i naprawdę mokrych warunkach przy fotelu dentystycznym.

Dezynfekcja alkoholem do 70%

Szyba Eonis jest nie tylko odporna na wilgoć, ale również na zarysowania i można ją czyścić aż 70 proc. alkoholem. Dezynfekcję można przeprowadzić zarówno z przodu, jak i z tyłu ekranu. Monitor Barco został spasowany ze świetnych materiałów i jest dostępny w białym kolorze. I co bardzo ważne, szyba w żaden sposób nie zmniejsza jakości wyświetlania, a co za tym idzie - oceny obrazów medycznych w standardzie DICOM

DICOM i czujnik spójności

Eonis jest zgodny ze specyfikacjami DICOM, a umieszczony z przodu ekranu czujnik spójności automatycznie wyrównuje jakość obrazu. Co więcej, wbudowany czujnik do kalibracji współpracuje z oprogramowaniem QAWeb Agent, zapewniając stałą jakość obrazu i łatwość wykonania procedury. W przypadku stosowania wielu monitorów jednolita jakość obrazu zapewnia, że obrazy wyświetlane w różnych lokalizacjach będą miały tą samą jakość, dzięki czemu każdy specjalista może zobaczyć identyczne obrazy.

Wato przy okazji wspomnieć o Panelu IPS, który zapewnia szeroki kąt widzenia - 178°. W tej wersji Barco dostaniemy również w 2MP rozdzielczości oraz wierne odwzorowanie kolorów i głęboką skalę szarości.

Inteligentna budowa

Monitor Eonis posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w środowisku medycznym (placówka medyczna, klinika, gabinet stomatologiczny). Monitor wyróżnia zintegrowany system umożliwiający podłączenie potrzebnych przewodów, który gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji w szpitalach i placówkach prywatnych. Na inteligentną budowę – typową dla produktów Barco Eonis – składa się m.in.:

- wbudowany schowek na przewody;

- gniazdo blokady Kensington;

- mocowanie VESA do montażu na ramieniu;

- złącza od góry pozwalające na łatwe i bezpieczne podłączanie;

- wiele wejść (HDMI, DisplayPort, USB itp.).

24 cale WUXGA

Jeśli uważasz, że 22 cale ekranu to dla Ciebie za mało, monitor o tych samych parametrach dostaniesz również w wersji 24'' WUXGA, czyli 1920x1200 (rozdzielczość panoramiczna). Jeśli nie potrzebujesz szyby ochronnej, producent przygotował również wersję Eonis w czarnej obudowie - ekonomiczne rozwiązanie dla radiologów i stomatologów, którzy potrzebują stacji przeglądowej do stacjonarnego lub zdalnego opisu.

Chcesz więcej?

Prawdziwą wisienką na torcie Eonis jest ergonomia użytkowania. Wyobraź sobie monitor przeglądowy, który możesz obrócić do pozycji pionowej, przechylić od -5 do +20° i obrócić w zakresie -45° / +45°.

---

Wejdź na stronę autoryzowanego dystrybutora Barco. Wybrane monitory opisowe i przeglądowe są opisane po polsku pod linkiem: https://www.ersamedical.pl/zakupy

Zapraszamy również na stronę główną, gdzie znajdują się testy video dotyczące linii Eonis.

Jeśli potrzebują Państwo monitorów opisowych Barco o wyższych parametrach, prosimy o kontakt - przygotujemy konkurencyjną ofertę.

Barco Eonis Nio Coronis DICOM #ProstoZfabryki

Sprawdź naszą ofertę z radiologią Durr Dental - zamów prezentację na monitorze Barco w swoim gabinecie.

176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page